Kostelní 42, Praha 7, Česká republika

Otevřená kultura Pro neslyšící

Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Technický kroužek pro pokročilé

4. 9. 2023 - 28. 6. 2024
Hlavní budova v Praze
Edukační programy
Technický kroužek pro pokročilé

Přijďte s námi jednou týdně zkoušet, tvořit, vyrábět, stavět zajímavé elektronické vychytávky, přístroje a aparáty, pájet, cínovat, zapojovat a mnoho dalšího přímo v prostorách Národního technického muzea na Letné. Technický kroužek pro pokročilé navazuje na kroužek pro začínající.

Během roku se všichni naučí stavět antény, poslouchat morseovku, ale zejména si postupně vyrobí vlastní krátkovlnný přijímač audion. Toto rádio je osvědčený školní typ a svým konstruktérům se odmění pěknými výkony v poslechu, a to i zámořských stanic.

Schůzky probíhají jednou týdne vždy v úterý od 15:30 - 17:30.

Cena kroužku za rok je 1000 Kč + 300 Kč na materiál. Hlásit se mohou děti od 10 let.

Přihlášky a kontakt: milos.milner@ntm.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Prozkoumejme společně taje techniky a expozice Národního technického muzea. Připraveny jsou programy pro žáky mateřských, základních i středních škol od komentovaných prohlídek přes programy v expozicích po workshopy v učebnách i dalších prostorách muzea.

Přihlašování k jednotlivým vzdělávacím programům můžete provést na rezervace.ntm.cz. Vstupenky na komentované prohlídky a další programy pro rodiny s dětmi či dospělé (např. Naše technika mluví) lze zakoupit na vstupenky.ntm.cz.

Registrací do rezervačního systému získáte možnosti vybrat si vyhovující termín Vámi zvoleného programu a také Vám bude zasláno oznámení o vyhlášení nových termínů stávajících programů i zcela nových workshopů. Termíny pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku během vánočních prázdnin na rezervace.ntm.cz či ntm.cz.