Národní technické muzeum otevřelo ve čtvrtek 11. června 2026 jako svou novou součást Poštovní muzeum. Ve Vávrově mlýně v Praze zpřístupnilo novou expozici věnovanou technice, poštovnictví a komunikaci a zároveň obnovilo prezentaci unikátních biedermeierovských interiérů s nástěnnými malbami Josefa Navrátila.
NTM i Poštovní muzeum NTM se neúčastní v sobotu 13. 6. 2026 Pražské muzeuní noci. V neděli 14. 6. 2026 je vstup zdarma jen do hlavní budovy NTM v Praze na Letné.