Kostelní 42, 170 78 Praha 7, Česká republika
Otevřená kultura Pro neslyšící
Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Volná místa

Národní technické muzeum je prestižní kulturní instituce nabízející pracovní příležitosti v oblasti muzejnictví, historie i kultury. Máme rozmanitý tým přibližně 150 zaměstnanců nejrůznějších profesí včetně kurátorů, restaurátorů, konzervátorů, vědeckých pracovníků a dalších podpůrných profesí. Rádi přijmeme do našeho týmu nové tváře s nadšením pro techniku.

NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM

Přijme

Pokladní do Národního technického muzea-letenský kolotoč

Požadavky:
  • min. úplné středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita, spolehlivost
  • dobrá znalost práce s PC, schopnost vykonávat administrativní činnosti
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • práce s hotovostí, hmotná odpovědnost

Náplň práce:
  • prodej vstupenek na Letenském kolotoči, Kostelní ulice Praha 7

Nabízíme:
  • brigádu ve formě Dohody o provedení práce, hodinová sazba 150,- Kč včetně příplatků za víkend a svátky.

  • směnný provoz pátek-neděle, pracovní doba 11,00-17,00 hodin

  • období duben – říjen 2024

Jedná se o sezonní práci, přijmeme dva uchazeče na Dohodu o provedení práce, rozsah práce

a  směny dle dohody.

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky do 26.2.2024 na adresu: anezka.brandejsova@ntm.cz
Kontaktní osoba Anežka Brandejsová tel. 220 399 225

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou – emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.