Kostelní 42, 170 78 Praha 7, Česká republika
Otevřená kultura Pro neslyšící
Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Volná místa

Národní technické muzeum je prestižní kulturní instituce nabízející pracovní příležitosti v oblasti muzejnictví, historie i kultury. Máme rozmanitý tým přibližně 150 zaměstnanců nejrůznějších profesí včetně kurátorů, restaurátorů, konzervátorů, vědeckých pracovníků a dalších podpůrných profesí. Rádi přijmeme do našeho týmu nové tváře s nadšením pro techniku.

 NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM

přijme na pozici

údržbáře  Centrálního depozitáře NTM v Čelákovicích

Požadavky:

  • vzdělání technického směru, výúční list
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita

Náplň práce:

Údržba depozitáře a přilehlých prostor Centrálního depozitáře NTM v Čelákovicích tj. elektrikářské, zámečnické, instalatérské, drobné zednické a stěhovací práce. Drobné opravy nábytku, dveří, natěračské práce a další drobné opravy

Nabízíme:

platové zařazení dle zákona 262/2006 Sb. a nařízení vlády 264/2022 Sb.
příspěvek na stravování, a dětskou rekreaci, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění
sleva na vstupy do muzeí a galerií, které jsou členy Asociace muzeí a galerií ČR a sleva na vstupy do muzeí a galerií v zahraničí, které jsou členy International Council of Museums
nástup: dle dohody

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky na adresu: ondrej.havranek@ntm.cz.

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou – emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.