INT VETERAN RALLYE & SRPNOVÉ HODOVÁNÍ v Kutné Hoře je tradičním závodem historických vozidel s mezinárodní účastí. Ve dnech 17. – 18. 8. 2013 zde v V. ročníku změří své síly automobily vyrobené do roku 1936. Tradiční a nedílnou součástí akce je spanilá jízda těchto vozů, která letos zamíří na Zámek Kačina a bohatý doprovodný program na Palackého náměstí. Na podiu vystoupí řada umělců např. Buty, Brutus, Kabát revival a další.INT VETERAN RALLYE & SRPNOVÉ HODOVÁNÍ v Kutné Hoře je tradičním závodem historických vozidel s mezinárodní účastí.

Ve dnech 17. – 18. 8. 2013 zde v V. ročníku změří své síly automobily vyrobené do roku 1936. Tradiční a nedílnou součástí akce je spanilá jízda těchto vozů, která letos zamíří na Zámek Kačina a bohatý doprovodný program na Palackého náměstí. Na podiu vystoupí řada umělců např. Buty, Brutus, Kabát revival a další.

Připraveno je množství doprovodných soutěží a her pro děti i dospělé. V rámci Srpnového hodování se pak návštěvníci mohou těšit na kvalitní české potraviny.

Tato akce se koná pod záštitou Národního technického muzea a podpory Města Kutná Hora. Bližší informace o závodu a programu na  www.veterani-kh.cz.

Zavítejte do Kutné Hory, určitě to bude stát za to. Těšíme se na Vás!