Kostelní 42, 170 78 Praha 7, Česká republika
Otevřená kultura Pro neslyšící
Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Rallye

7. 9. 2023 - 28. 6. 2024
Hlavní budova v Praze
Pro školy
Rallye
Cílová skupina Střední škola
Délka 120 minut
Počet žáků 50 a více
Cena 90 Kč/žák

Prozkoumejte Národní technické muzeum na dvanácti stanovištích ve sto dvaceti minutách! Během závodu projdete většinu expozic a výstav. Budete vyrábět, vymýšlet i hledat odpovědi nejen v muzejních prostorách.

Jednotlivé úlohy budete řešit jak samostatně, tak s asistencí čtyř lektorů. Program je určený skupinám nad 50 osob, doporučujeme pro žáky středních a vysokých škol, či skupinám osob starších patnácti let. Program realizujeme jak v českém, tak anglickém jazyce. Vhodný termín je nutné dohodnout s lektory NTM, ideálně emailem na edukace@ntm.cz. Těšíme se na Vás!

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Prozkoumejme společně taje techniky a expozice Národního technického muzea. Připraveny jsou programy pro žáky mateřských, základních i středních škol od komentovaných prohlídek přes programy v expozicích po workshopy v učebnách i dalších prostorách muzea.

Přihlašování k jednotlivým vzdělávacím programům můžete provést na rezervace.ntm.cz. Vstupenky na komentované prohlídky a další programy pro rodiny s dětmi či dospělé (např. Naše technika mluví) lze zakoupit na vstupenky.ntm.cz.

Registrací do rezervačního systému získáte možnosti vybrat si vyhovující termín Vámi zvoleného programu a také Vám bude zasláno oznámení o vyhlášení nových termínů stávajících programů i zcela nových workshopů. Termíny pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku během vánočních prázdnin na rezervace.ntm.cz či ntm.cz.