Kostelní 42, Praha 7, Česká republika

Otevřená kultura Pro neslyšící

Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Individuální program pro žáky se znevýhodněním

4. 9. 2023 - 28. 6. 2024
Hlavní budova v Praze
Edukační programy
Individuální program pro žáky se znevýhodněním
Počet žáků dle dohody

V lektorském oddělení jsme každý čtvrtek odpoledne během školního roku připraveni realizovat program na míru pro žáky a studenty se znevýhodněním. Třeba prozkoumejme lokomotivu hmatem nebo odhalme příběhy automobilů za pomoci znakové řeči. Navštivme expozice i učebny Národního technického muzea. A na mnoha dalších programech se můžeme dohodnout e-mailem na edukace@ntm.cz nebo přímo se zaštiťujícím lektorem Milošem Milnerem na tel: 774 877 415.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Prozkoumejme společně taje techniky a expozice Národního technického muzea. Připraveny jsou programy pro žáky mateřských, základních i středních škol od komentovaných prohlídek přes programy v expozicích po workshopy v učebnách i dalších prostorách muzea.

Přihlašování k jednotlivým vzdělávacím programům můžete provést na rezervace.ntm.cz. Vstupenky na komentované prohlídky a další programy pro rodiny s dětmi či dospělé (např. Naše technika mluví) lze zakoupit na vstupenky.ntm.cz.

Registrací do rezervačního systému získáte možnosti vybrat si vyhovující termín Vámi zvoleného programu a také Vám bude zasláno oznámení o vyhlášení nových termínů stávajících programů i zcela nových workshopů. Termíny pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku během vánočních prázdnin na rezervace.ntm.cz či ntm.cz.