Kostelní 42, Praha 7, Česká republika

Otevřená kultura Pro neslyšící

Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Komentovaná prohlídka s lektorem

15. 8. 2023 - 31. 12. 2024
Hlavní budova v Praze
Komentovaná prohlídka
Komentovaná prohlídka s lektorem
Délka 90 minut
Počet žáků 15 osob
Cena příplatek ke vstupence dle ceníku (80Kč dospělí)

Seznamte se s Národním technickým muzeem, s jeho historií i vybranými sbírkovými předměty. Nahlédněte spolu s lektorem do čtrnácti expozic a prozkoumejte vybrané objekty.

Proč je Vojta Náprstek spojován s Národním technickým muzeem?  Jak mohly vypadat pražské Letenské sady? Jak zaměřoval Tycho Brahe a Johannes Kepler hvězdy?  Proč je Mercedes Benz W154 tzv. Silver Ship tak cenným exponátem? A mnoho dalšího poznáte při prohlídce. Provádíme v češtině, angličtině, němčině a italštině. Termín dohodou, emailem na edukace@ntm.cz .

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Prozkoumejme společně taje techniky a expozice Národního technického muzea. Připraveny jsou programy pro žáky mateřských, základních i středních škol od komentovaných prohlídek přes programy v expozicích po workshopy v učebnách i dalších prostorách muzea.

Přihlašování k jednotlivým vzdělávacím programům můžete provést na rezervace.ntm.cz. Vstupenky na komentované prohlídky a další programy pro rodiny s dětmi či dospělé (např. Naše technika mluví) lze zakoupit na vstupenky.ntm.cz.

Registrací do rezervačního systému získáte možnosti vybrat si vyhovující termín Vámi zvoleného programu a také Vám bude zasláno oznámení o vyhlášení nových termínů stávajících programů i zcela nových workshopů. Termíny pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku během vánočních prázdnin na rezervace.ntm.cz či ntm.cz.