"FENOMÉN JAWA ANEB JAWA, JAK JI NEZNÁTE" Edukační program k výstavě

Výstava Národního technického muzea „Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáte“ připomíná 90 let činnosti našeho nejvýznamnějšího motocyklového výrobce a je na ní vystaveno na pět desítek motocyklů. Edukační program ve výstavě je připraven především pro mladší děti, které se zde hravou formou seznámí s rozdíly mezi motorovými vozidly, osahají si součástky motorek a projedou se na Jawě. Obsahem programu pro starší žáky je aktivní prohlídka výstavy zaměřená na historii výroby motocyklů u nás i úspěchy motocyklového sportu. Podstatnou částí programu pak je aktivita s modelem dvoudobého motocyklového motoru. Programy pro všechny věkové kategorie doplňuje práce s pracovním listem

Rezervace workshopů

Workshopy trvají 90 minut a konají na základě předchozí rezervace ve středu a v pátek od 9:00 do 12:00.

Na tomto místě si můžete objednat workshop, nebo zkontrolovat obsazenost termínu. Jednoduše si vyberete z programové nabídky a zvolíte začátek workshopu. Workshop je možné rezervovat nejméně deset dní před konáním.

Nové termíny v rezervačním systému vypisujeme dvakrát ročně vždy před začátkem pololetí daného školního roku.

Termíny workshopů pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku pak během vánočních prázdnin. O zpřístupnění volných termínů informujeme registrované uživatele našeho rezervačního systému e-mailem.

Máte potíže s rezervací nebo dotaz? Kontaktovat nás můžete na pedagogika@ntm.cz  nebo na telefonním čísle 220 399 230.