Kostelní 42, 170 78 Praha 7, Česká republika
Otevřená kultura Pro neslyšící
Sledujte nás na
E-shop Vstupenky

Naše technika mluví

7. 9. 2023 - 28. 6. 2024
Hlavní budova v Praze
Edukační programy
Naše technika mluví
Délka 90 minut
Počet žáků 15 osob

Vrr, chrr, bum, crrr. Nerozumíte tomu? Přijďte do NTM v Praze a díky našim lektorům porozumíte. Tuto ojedinělou možnost máte každou druhou sobotu v měsíci vždy od 11, 13 nebo 15 hodin.

Naše technika mluví je lektorovaný program pro všechny. Najdeme i společnou řeč. Vypovídající hodnota exponátů je nezměrná. Rezervujte si místo nebo rovnou přijďte. Více na vstupenky.ntm.cz (okruh Praha-Letná, Naše technika mluví) nebo edukace@ntm.cz.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Prozkoumejme společně taje techniky a expozice Národního technického muzea. Připraveny jsou programy pro žáky mateřských, základních i středních škol od komentovaných prohlídek přes programy v expozicích po workshopy v učebnách i dalších prostorách muzea.

Přihlašování k jednotlivým vzdělávacím programům můžete provést na rezervace.ntm.cz. Vstupenky na komentované prohlídky a další programy pro rodiny s dětmi či dospělé (např. Naše technika mluví) lze zakoupit na vstupenky.ntm.cz.

Registrací do rezervačního systému získáte možnosti vybrat si vyhovující termín Vámi zvoleného programu a také Vám bude zasláno oznámení o vyhlášení nových termínů stávajících programů i zcela nových workshopů. Termíny pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku během vánočních prázdnin na rezervace.ntm.cz či ntm.cz.