18.7 - 2018 - Cesta "Prezidentského vlaku" do Olomouce

18.7 - 2018 - Cesta "Prezidentského vlaku" do Olomouce

Vážení návštěvníci.

Ve dnech 16.7. a 17.7. 2018 probíhá prezentace "Prezidentského vlaku" ve Zlíně. Dne 18. 7. 2018 pak vyrazí na svou cestu do Olomouce, kde bude prezentován 19. a 20. 7. 2018 Níže připojujeme harmonogram trasy Zlín - Olomouc

Orientační otevírací doba vlaku je 10 - 18 hodin - otevírací doba je vždy uzpůsobena aktuálním podmínkám v místě prezentace - bližší informace vám poskytnou zaměstnanci doprovázející vlak.

 


Cesta prezidentského vlaku Zlín - Olomouc:
Veřejná prezentace vlaku začíná v Olomouci 19. 7. 2018

18. VII. 2018

Zlín střed                           09:20   60/61

Zlín-Malenovice                      09:28

Otrokovice           +09:35     2    09:37   80/34       DD

Tlumačov                             09:43

Hulín                                09:49

Říkovice              09:56    10    10:06               SLD   viz níže

Přerov os.n.         +10:14     6    10:20               DD

Výh Dluhonice        +10:24     6    10:30               DD

Brodek u Přerova     +10:35    10    10:45               DD

Grygov                               10:51

Olomouc hl.n.         10:56                                    viz níže

16. 7 . 2018 - "Prezidentský vlak" ve Zlíně - rozhlasová reportáž

Oprava v záznamu je kolega z Muzea Železnice NTM Adam Horký představen jako zaměstnanec Muzea železnice ČD

Prezentace vlaku v jednotlivých městech ve Slovenské republice:

16. 7. 2018 - Slovenská cesta "Prezidentského vlaku"

12. 7. 2018 -   "Prezidentský vlak" v Brně a na Slovensku

3. 7. 2018 - "Prezidentský vlak" dorazil do Bratislavy (záznam projevu z Bratislavské hlavné stanice viz níže)

Prezidentský vlak zamířil na Slovensko - Události ČT

správy RTVS

projevy (youtube) RTVS

28. 6. 2018 - vyrazil na svou neopakovatelnou jízdu "Prezidentský vlak" (viz odkazy níže)

reportáž České televize studio 6

záznam odjezdu "Prezidentského vlaku" z Prahy - Libně

Prezidentský vlak míří na Slovensko - reportáž RTVS

TZ - Odjezd "Prezidentského vlaku

Další informace o celé akci naleznete v aktualitě Prezidentský vlak      

PŘEHLED VEŘEJNÝCH PREZENTACÍ PREZIDENTSKÉHO VLAKU V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE

29. 6. – 2. 7. 2018

Brno – Areál brněnského výstaviště

4. 7. 2018

Bratislava – Muzeum dopravy

6. 7. 2018

Nitra – Vlakové nádraží

8. 7. 2018

Zvolen – Vlakové nádraží

9. 7. 2018

Lučenec – Vlakové nádraží

11. 7. 2018

Žilina – Vlakové nádraží

13. 7. 2018

Košice – Vlakové nádraží

16. – 17. 7. 2018

Zlín – Nádraží Zlín-Střed

19. – 20. 7. 2018

Olomouc – Hlavní nádraží

22. – 23. 7. 2018

Pardubice – Hlavní nádraží

7. – 8. 8. 2018

Plzeň – Nádraží Plzeň-Jižní Předměstí

10. – 12. 8. 2018

Plasy – Vlaková stanice

14. – 19. 8. 2018

Lužná u Rakovníka – Muzeum ČD

21. – 26. 8. 2018

Chomutov – Železniční depozitář NTM

28. 8. – 2. 9. 2018

Praha – Masarykovo nádraží, areál NTM

Dopravcem Prezidentského vlaku jsou České dráhy, a.s.

 

 

 

 

 

     Hlavní mediální partner:

Vůz Ca po opravě 01
Vůz Ca po opravě 02