Volná místa

  NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM

                                       přijme

                                          účetní – rozpočtář/ku

Požadavky:

-       min. úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru

-       bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita

-       dobrá znalost práce s PC, Excel, Word

-       velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

 -znalost SW Helios výhodou

Náplň práce:

  • podílí se na přípavě a tvorbě rozpočtu
  • zajišťuje účtování rozpočtovaných prostředků
  • provádí evidenci (účtování) změn rozpočtu
  • kontroluje čerpání rozpočtu a dotací a provádí jejich vypořádání
  • aktivní spolupráce při inventarizaci
  • provádí operativní analýzy a rozbory
  • zpracovává statistické výkazy

Nabízíme:

  • platové zařazení dle zákona 262/2006 Sb. a nařízení vlády 341/2017 Sb.
  • příspěvek na stravování, vstupy do muzeí a galerií zdarma
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na kulturu a penzijní pojištění

Nástup možný ihned

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky do 5.12. 2019 na  adresu: anezka.brandejsova@ntm.cz

Kontaktní osoba Anežka Brandejsová tel. 220 399 225

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení

zrušit. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou – emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.