Volná místa

NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM

přijme vedoucího správy budov v Plasích

s místem výkonu práce Pivovarská 5, 331 01 Plasy

Požadavky:

  • min. úplné středoškolské vzdělání technického směru (stavební, strojní)
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita
  • dobrá znalost práce s PC, schopnost vykonávat administrativní činnosti
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • velmi dobrá znalost  technických zařízení budov, orientace v technické dokumentaci
  • min. praxe 5 let na pozici zajišťující komplexní správu a údržbu budov včetně jejich technických celků
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • odpovědnost za zajištění správy, údržby a provozu areálu NTM včetně instalovaných technických zařízení s nimi souvisejícími pro Centrum stavitelského dědictví Plasy
  • spolupráce s provozním oddělením a bezpečnostním ředitelem při zajišťování a kontrole fyzické ostrahy objektů a areálu a při zajišťování dozoru, úklidu a provozu
  • spolupráce s ekonomickým odborem při provozu vstupenkové pokladny

Nabízíme:

  • platové zařazení dle zák. 262/2006 a nař. vlády 564/2006 Sb.
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • nástup: ihned, dle dohody, smlouva na dobu neurčitou

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky do 15. ledna 2017 na adresu: anezka.brandejsova@ntm.cz

Kontaktní osoba Anežka Brandejsová tel. 220 399 225

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.