Volná místa

NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM přijme

pracovníka na pozici správce ICT

Náplň práce:

  • správa uživatelských zařízení – počítače, notebooky, tiskárny, telefony
  • správa techniky v expozicích – počítače, dataprojektory, ozvučení
  • instalace zařízení, jednoduché opravy
  • správa multifunkčních tiskáren, výměna a doplňování spotřebního materiálu
  • instalace síťových zařízení – switche, AP
  • instalace a odinstalace software
  • instalace ICT zařízení v dočasných výstavách
  • správa uživatelských účtů, nastavení práv dle stanovených pravidel – Active Directory, Exchange, Group Policy
  • podpora uživatelů, konzultace, individuální školení
  • práce s ticketovacím systémem (helpdesk)
  • vedení související administrativy.

Pracoviště:

  • Praha 7
  • občasné servisní výjezdy na detašovaná pracoviště Plasy, Chomutov a Čelákovice

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost hardwaru (PC a periferie)
  • znalost problematiky LAN
  • velmi dobrou znalost Windows 10 na úrovni administrátora
  • znalost administrace operačního systému Linux a SQL databází
  • vítána znalost HTML, PHP, Javascript
  • znalost administrace MS Exchange, Active Directory, Group Policy
  • manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, schopnost občasné práce na štaflích
  • komunikativnost slovem i písmem, schopnost týmové spolupráce
  • schopnost učit se rychle novým věcem
  • samostatnost, schopnost dohledávat si informace a řešit problémy
  • znalost anglického jazyka (čtení dokumentace, vyhledávání informací na internetu)
  • řidičský průkaz sk. B, aktivního řidiče

Nabízíme:

  • práci ve čtyřčlenném týmu ICT pracovníků
  • pestrou a různorodou práci
  • pružnou pracovní dobu (pondělí-pátek), výjimečně práce v noci nebo o víkendu
  • pět týdnů dovolené
  • Sick Days; příspěvek na důchodové pojištění
  • stravenky, možnost stravování přímo v budově
  • platové podmínky podle zák. č. 564/2006 Sb.

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky na adresu: anezka.brandejsova@ntm.cz

Kontaktní osoba Anežka Brandejsová tel. 220 399 225

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.