Provoz badatelny

návrh průčelí vily, Vít Obrtel

Badatelna Archivu architektury MAS NTM je z důvodu vyhlášených epidemiologických opatření od 23. 10. 2020 do odvolání uzavřena.

 

*******

Otevírací hodiny: úterý a středa 10-15 (pouze pro badatele, kteří mají potvrzené připravení archivního materiálu pro studium).

Objednávky a informace o přístupnosti konkrétních fondů a sbírek jsou k dispozici na webových stránkách jednotlivých archivů, nebo je podá služba badatelny na e-mailu badatelna@ntm.cz, či na telefonu 220 399 201 v úředních hodinách badatelny. Telefon je funkční pouze v době otevření badatelny.

Upozornění pro badatele:

Žádáme badatele, aby si objednávali ke studiu pouze počet archiválií, který jsou schopni osobně prostudovat. Celkové množství předkládaných archiválií na den se řídí platným Badatelským řádem NTM, tj.: 5 kartonů, 5 výkresových rolí/desek nebo 20 jednotlivin. Položky se nesčítají!

Poskytnutí informací z archiválií bez jejich osobního prostudování, tj. odborná rešerše, se zpoplatňuje dle platného Ceníku služeb NTM.

Žádosti o zhotovení (náhledových) kopií z archiválií, i bez jejich osobního prostudování, budou brány jako žádosti o provedení digitalizace a jako takové zpoplatněny dle platného Ceníku služeb NTM.

Pro informace o aktuálním stavu sledujte tuto webovou stránku.

 
Dokumenty ke stažení

  • Ceník služeb
    Upozorňujeme, že badatelna nabízí pouze služby vyznačené v modré části ceníku. Ostatní položky ceníku zajišťuje jiné oddělení NTM a tudíž se na tuto část ceníku nevztahuje příloha č. 4 vyhlášky 645/2004 Sb.