21. – 22. 9. 2013 - Recyklační víkend v Národním technickém muzeu

Sobota, 21. září 2013 (Celý den) - Neděle, 22. září 2013 (Celý den)
21. – 22. 9. 2013 - Recyklační víkend v Národním technickém muzeu

Všichni návštěvníci, kteří o tomto víkendu přinesou starý elektrospotřebič a odevzdají ho na stánku u vstupu do budovy, budou odměněni věcným dárkem a mohou navštívit muzeum včetně expozice Technika v domácnosti za zvýhodněné vstupné. Sleva činí 80 Kč a platí pro plné vstupné (170 Kč) a rodinné vstupné (370 Kč).

Národní muzeum ve spolupráci se společností Elektrowin připravilo na 21. a 22. září recyklační víkend. Všichni návštěvníci, kteří o tomto víkendu přinesou starý elektrospotřebič a odevzdají ho na stánku u vstupu do budovy, budou odměněni věcným dárkem a mohou navštívit muzeum včetně expozice Technika v domácnosti za zvýhodněné vstupné.

Dospělí si budou moci změřit síly na siloměru, děti zaskákat na nafukovací konvici, všichni se seznámí s aktuálními informacemi o tzv. železném týdnu.

Můžete být překvapeni a Vámi donesený spotřebič bude vybrán do sbírky muzea. V tomto případě pak obdržíte informaci o další odměně. Šanci na zařazení spotřebiče do sbírky zvyšují materiály dokumentující historii spotřebiče. Vezměte tedy s sebou návody, účtenky, originální balení, krabice nebo i reklamního letáky k danému spotřebiči.

Těšíme se na Vaši návštěvu a plno zajímavých předmětů.