"FENOMÉN FAVORIT" Edukační program k výstavě (25.4. 2018 - 18.8. 2019)

"FENOMÉN FAVORIT" Edukační program k výstavě (25.4. 2018 - 18.8. 2019)

Pro žáky 1. a 2. stupně základních i pro žáky škol středních jsme připravili lektorovaný program ve výstavě Fenomén Favorit. Během programu se žáci seznámí s historií jízdních kol, se základními milníky jejich vývoje u nás i s principy fungování tohoto oblíbeného dopravního prostředku. Na mnoha vystavených kolech poznají fenomén značky Favorit: prezentovány jsou zde  jak oblíbené, ale nedostatkové, běžné modely, tak závodní speciály včetně kol, na nichž naši reprezentanti získali několik medailí. Program je doplněn workshopovou aktivitou a je přizpůsoben věkové úrovni účastníků.

 

Rezervace workshopů

Workshopy trvají 120 minut a konají na základě předchozí rezervace od úterý do pátku od 9:00 do 17:00.

Na tomto místě si můžete objednat workshop, nebo zkontrolovat obsazenost termínu. Jednoduše si vyberete z programové nabídky a zvolíte začátek workshopu. Workshop je možné rezervovat nejméně deset dní před konáním.

Nové termíny v rezervačním systému vypisujeme dvakrát ročně vždy před začátkem pololetí daného školního roku.

Termíny workshopů pro 1. pololetí školního roku zpřístupňujeme v tzv. přípravném týdnu na konci srpna, termíny pro 2. pololetí školního roku pak během vánočních prázdnin. O zpřístupnění volných termínů informujeme registrované uživatele našeho rezervačního systému e-mailem.

Máte potíže s rezervací nebo dotaz? Kontaktovat nás můžete na pedagogika@ntm.cz

Kontaktovat nás můžete také na telefonním čísle 220 399 147 nebo na rezervace@ntm.cz